Author: s***5
Date:
Review: Thank you shein i love it a lot wow 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$269
Original Price: NT$316
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 19.40 cm |
| 寬度 | 7.40 cm |
| 高度 | 4.10 cm |
| SKU | sb25092076330639479 |
Author: s***5
Date:
Review: Thank you shein i love it a lot wow 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: S***S
Date:
Review: so goooooooodddd i povvvbbbbe it .
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: p***3
Date:
Review: I recommend it the Shein is all best I I’m very happy about everything in Shein
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: d***n
Date:
Review: While take time to charge it is actually good for cleaning. I didn't use the other 2 functions/sittings
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.